Taškiniai masažai

Refleksinis (taškinis) pėdų

Tai trumpa ir efektyvi priemonė atsipalaiduoti, pailsinti, pavargusias kojas.
Procedūra atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, mažina patinimą, skausmą, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse, padeda sumažinti stresą.

Stiprina imunitetą, atstatyti organizmo savireguliavimo procesus. Šalina įvairios kilmės skausmuą (raumenų mėšlungis, galvos skausmas, skrandžio problemos ir kt.).Naikina periferinės nervų sistemos sutrikimus. Gerina organizmo tonusą. Taip pat gerina atimtį, dėmėsį, ištvermą. Padeda susitvarkyti su nemiga, nerimu. Lengvina depresijos sukeltus nepatogumus.
Taškinis masažas atliekamas rankoms arba pėdoms, pirštais arba tam skirtais prietaisais, stipriai stimuliuojan atitinkamus taškus.

Kainos:
pėdų 30 min. - 33 €
plaštakų 30min. - 33 €
plaštakų ir pėdų  60 min. - 59 €
Stimuliuojantis kojų: 30min. - 33 €

 

 pėdų ir plaštakų 

Tailando pėdų , dar kitaip vadinamas refleksoterapija. Tai senovės gydymo menas, kuris remiasi mokymu, jog visi vidaus organai yra sujungti energiniais kanalais su tam tikrais taškais Jūsų pėdose. Jei kuri nors Jūsų kūno dalis negaluoja, vadinasi, kanalais ar meridianais energija srovena vangiai ar net yra užblokuota. Taigi pėdos yra Jūsų vidaus pasaulio veidrodis. Dėl sutrikusios energijos apytakos tam tikrose pėdų vietose kaupiasi nuosėdos. Stimuliuojant šiuos taškus, nuosėdos išnyksta ir energijos tėkmė vėl atkuriama.

  • Pašalina įtampą ir stresą;
  • Pagerina kraujo apytaką organizme;
  • Normalizuoja vidaus organų funkcijas;
  • Atkuria fizinę ir dvasinę harmoniją.

Kaina:

60 min. 59 €

Galvos atpalaidavimas -"Nušvitimas"

Tai senų tradicijų procedūra, kilusi iš Indijos kaimų. Mamos glostydavo ir šukuodavo dukrų plaukus, kad jie geriau augtų ir būtų sveikesni, o mergaitės – ramios ir švelnios.

Stimuliuojama galva, sprandas ir pečių zona. Tai greitas, paprastas ir veiksmingas būdas atsipalaiduoti, pasikrauti naujų jėgų. 

Galvos procedūros metu derinamos įvairios technikos, stimuliuojamas sprandas, pečiai, rankos, kaklas, ir viršugalvis. Procedūros metu atpalaiduojama šiose zonose susikaupusi įtampa ir atkuriama energijos pusiausvyra. Šiprocedūras labai naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo streso, nemigos bei malšina galvos skausmus, migreną, taip pat suaktyvina plaukų augimą. Tai leis Jums pasijusti jaunu, gyvibingu, gražiu ir sveiku.

Procedūra skirtas visiems, o ypač jis naudingas daug dirbantiems, keliaujantiems, vairuojantiems: tiems, kam reikia atpalaiduoti raumenis, išlaikyti dėmesį.

  • Išvaduoja nuo įtampos ir sąstingio;
  • Stimuliuoja galvos nervinių ląstelių darbą;
  • Malšina galvos skausmą;
  • Skatina kraujo apytaką galvoje;
  • Atpalaiduoja ir suteikia naujų jėgų.       

 

Kaina:

25min.  29€