ATPALAIDUOJANTYS

Kūną puoselėjančios procedūros „Metų laikai“:

„Pavasaris tavo šypsenoje“

Ši aktyvinanti, tonizuojanti kūno puoselėjimo procedūra veikia kraujo sistemą, padeda pašalinti iš organizmo toksinus ir nešvarumus. Procedūra skirta pažadinti vangų kūną iš žiemos miego.

Be šveitimo /su šveitimu /50min/70min – 55eu /65 eu, 

„Linksmoji vasara“

Kūno puoselėjimo procedūra „linksmoji vasara“ atliekama raminančiai judesiais. Kūnas nuraminamas ir atvėsinamas gaivinančiais aliejais ir vėsiais arba šiltasi akmenimis.

50min/70min – 55eu/65eu.

 

„Turtingas ruduo“

Šis kūną puoselėjanti aromaterapinė procedūra skirta giliai atpalaiduoti kūną. Procedūros metu taip pat atpalaiduojama galva, sumažėja nuovargis ir įtampa.

50min/70min – 55eu/65eu

"Žiemos ramybė"

Kūno procedūra sujudina giluminius kūno audinius, juos atpalaiduoja, nuramina. Aromatiniai šildantys aliejai padeda pamiršti įtampą ir nerimą.

50 min/70min – 55eu/65eu

GRUODŽIO mėn. 45eu/55eu

Atpalaiduojanti kūno masažas

Atpalaiduojanti kūno procedūra skirta tiems, kas ieško ypatingos ramybės ir poilsio. Šios procedūros metu pasiekiama gili ramybė. Pailsi, atsipalaiduoja ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, sumažėja galvos ir raumenų skausmas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka.

 

viso kūno 60 min. – 59 Eur / 90 min. –  79 Eur
nugaros ir pečių 30min. –  33 Eur

Tonizuojanti kūno masažas

Su gausiu kiekiu aliejaus atpalaiduojami ir tonizuojami viso kūno raumenys, akcentuojant pečių lanką, todėl greičiau atsigaunama po didelio fizinio krūvio. Atliekamas su kvapiaisiais aliejais. Po procedūros mažėja nugaros skausmai, atsipalaiduoja sąnariai, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai. Padidėja raumenų tonusas.

viso kūno 50 min. -  49 Eur

Aromaterapinė  kūno masažas


Aromaterapinei porcedūrai naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviau atpalaiduoja įtemptus raumenis ar juos tonizuoja, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą. Tai nuostabi priemonė nuo streso, ji ne tik ramina nervų sistemą, tačiau ir gerina kraujo apytaką. Dėka neįtikinamai skvarbios kvapo galios Jūs greitai pasijusite nurimę, atsipalaidavę bei atsigaivinę.

60 min. 59 Eur

 Karštų akmenų kūno masažas

Akmenys pasižymi ypatinga geba ilgai išlaikyti šilumą, kurie savo sudėtyje turi ypatingą mineralinių medžiagų kiekį. Juose gausu magnio ir geležies. Šiluma iš akmenų prasiskverbia į audinius. Kuo ilgiau juos uždėję laikysime, tuo šiluma plis gilyn. Taip aktyvėja kraujotaka ir medžiagų apykaitos procesai, raumenų ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi. Šiltų ir karštų akmenų procedūra veikia stimuliuojamai, aktyvina organizmo gyvybines funkcijas, o suaktyvėjusi kraujo apytaka skatina nereikalingų medžiagų, toksinų iš organizmo šalinimą. Darnus įvairios procedūrų atlikomo technikos ir šiltų akmenų naudojimas palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

Viso kūno 50 min.  49 Eur

 

PROCEDŪROS NEREKOMENDUOJAMOS ESANT:

venų arba arterijų uždegimams, trombozei, varikoziniam venų išsiplėtimui, periferinių kraujagyslių aterosklerozei

hipertoninėms ir hipotoninėms krizėms

esant aukštai temperatūrai, ūmiam uždegimui

nėštumui, mėnesinių metu

įvairioms odos, nagų, plaukuotosios dalies grybelinėms, infekcinėms ar nežinomos kilmės ligoms; pūlingiems procesams (nepriklausomai nuo jų lokalizacijos)

limfinių liaukų, limfagyslių uždegimams

alergijai, esant hemoraginiams ar kitiems išbėrimams

onkologinėms ligoms

aktyviai tuberkuliozės formai

kraujo arba širdies nepakankamumui

 

pilvo ertmės organų ligoms